تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار ابوذر، بیمارستان پیامبران، مرکز IVF   

 ۰۲۱۴۸۹۹۴۷۷۵

 

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه  از ساعت ۸ الی ۱۴ ، پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲

 

دکتر اکرم مهدي زاده شاهي متولد يزد بوده و تحصیلات خود را در رشته پزشکی در سال 1367 در دانشگاه یزد آغاز کرده اند. در سال 1376 دوره تخصص خود را در رشته زنان و زایمان در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز کرده و در سال 1380 موفق به اخذ دکتری تخصصی در رشته زنان و زایمان می شوند. 

ایشان در سال 1388 با کسب نمره ممتاز موفق به اخذ مدرک فلوشیپ نازایی و ART و لاپاروسکوپی از پژوهشکده علمی صارم ( مرکز تحقیقات سلولی ملکولی و باروری و ناباروری بیمارستان صارم) شدند. 

سابقه 15 ساله ایشان در رشته زنان و زایمان و بیش از 5 سال کار تخصصی در زمینه نازایی و لاپاروسکوپی موید تسلط بالای ایشان در تشخیص و درمان ناباروری زنان می باشد. ایشان علاوه بر فعالیت درمانی در مطب و کلینیک، در پژوهشگاه صارم به عنوان عضو هیات علمی به فعالیت های پژوهشی، علم افزایی و تربیت پزشکان برای درمان ناباروری می پردازند.

 

فارق از توانایی علمی، حسن برخورد و نحوه رفتار ایشان که دلسوزانه و عاری از هرگونه تکبر و خود ستایی می باشد تجربه خوب یک درمان موفق را برای مراجعین به ایشان رقم زده است.


 

مرکز باروری و ناباروری پیام افتخار دارد که ایشان به عنوان پزشک و مشاور باروری و ناباروری در مرکز به صورت فعال حضور داشته و مراجعین عزیز می توانند با تعیین وقت قبلی در محل مرکز و یا مطب ایشان مشاوره، تشخیص و درمان ناباروری را تحت نظارت دکتر اکرم مهدی زاده شاهی در مرکز باروری و ناباروری پیام تجربه نمایند. 

راه های ارتباط با دکتر مهدی زاده شاهی:

وب سایت: http://www.dr-mehdizadehshahi.ir

کانال تلگرام: https://t.me/drmehdizadehshahi

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

آدرس مطب:

فلکه دوم صادقيه -خيابان آيت الله کاشاني- نبش نجف زاده فروتن -ساختمان اداري بوستان -طبقه دوم -واحد پنجم

021-44008522

021-44008523

 

 

 

درمان ناباروری توسط PRP