تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار ابوذر، بیمارستان پیامبران، مرکز IVF   

 ۰۲۱۴۸۹۹۴۷۷۵

 

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه  از ساعت ۸ الی ۱۴ ، پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲

كلينيك تخصصي زنان:

خدمات اولیه برای بررسی علل ناباروری و یا بررسی وضعیت عمومی مراجعه کننده به مرکز باروری و ناباروری در این بخش صورت می گیرد. خدمات تخصصی این بخش شامل  اولترا سونوگرافي واژينال و ابدومينال، سونوگرافي داپلر سه بعدي و چهاربعدي،‌ لاپاراسكوپي،‌ هيستروسكوپي، هيستروسونوگرافي و شروع سيكل هاي درماني IUI, IVF, ICSI می باشد.
در فرایند های IVF، ICSI  و IUI مراحل تنظیم سیکل تخمک گذاری و آماده سازی فرد برای برداشت تخمک در این کلینیک صورت می گیرد. 


كلينيك تخصصي مردان (آندرولوژي):

فرایند باروری فرایندی دو جانبه بوده و علت ناباروری می تواند از طرف هر یک از دو زوج و یا هر دو باشد. کلینیک تخصصی آندرولوژی خدمات انجام معاينه، آزمايش هاي هورموني و همچنين اسپرموگرام را انجام داده و  در صورتي كه بيمار دچار آزواسپرمي باشد ممكن است كانديد عمل  TESE يا PESA جهت استخراج اسپرم از بيضه يا اپيديديم شود. به هرحال پزشك پس از مشاهده نتيجه آزمايش ها، روش درماني مناسب جهت زوجين را پيشنهاد مي كند.كلينيك مشاوره ناباروري:

ناباروری و یا سقط مکرر یکی از شرایطی است که علاوه بر تاثیرات جسمی تاثیرات زیادی در روحیه افراد و ارتباط آنها با دیگران خواهد گذاشت. همچنین بر این در بسیاری از موارد فرد ناباروری نبوده و تنها عاملی زمینه ای باعث عدم توانایی وی در باروری شده است. علاوه بر این شرایط، انواع مختلف ناباروری، راهکارهای درمانی متفاوتی داشته و هر بیمار شرایط مخصوص خود را دارد. از این رو کلینیک مشاوره ناباروری با هدف پاسخ به سوالات بيماران در شروع و در حين درمان و همچنين ارتقاء كمي و كيفي ارائه خدمات،‌ كلينيك مشاوره ناباروري در مرکز فعال است. در اين كلينيك كليه سوالات در زمینه های باروری و تعیین جنسیت، ناباروری، سقط، درمان نازایی و ...  توسط متخصص زنان و زايمان پاسخ داده مي شود.كلينيك تخصصي مشاوره ژنتيك:

بيماري هاي ژنتيكی به عنوان بخشي از علل عدم موفقيت درمان ناباروري‌، ايجاد سقط مكرر و ناباروري مطرح هستند، در كلينيك ژنتيك با استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي تشخيصي، بيماراني كه نياز به بررسي ژنتيكي دارند مورد ارزيابي قرار مي گيرند.
تشخيص اختلالات ژنتيكي و یا تعیین جنسیت قبل از لانه گزيني جنيني (PGD) یکی از خدمات قابل ارائه کلینیک ژنتیک در مرکز باروری و ناباروری پیام می باشد.