ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم خدمات تخصصی IVF ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD تعیین جنسیت با IUI و PGD
ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، جنین و یا تخمک دریافت شده از شما در بانک سلول مرکز ivf پیام تا هر زمان که بخواهید برای شما نگهداری خواهد شد. 

خدمات تخصصی IVF

IVF یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های درمان ناباروری است که، به کمک متخصصین مجرب و امکانات پیشرفته مرکز IVF پیام، با بالاترین کیفیت و بیشترین درصد بازده ارائه می گردد.

ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD

همراه شدن تست های ژنتیکی با روش های باروری و ناباروری، امکان بررسی سلامت جنین و تعیین جنسیت دقیق جنین را ایجاد نموده است. خدمات PGD در مرکز باروری و ناباروری پیام

تعیین جنسیت با IUI و PGD

بسیاری از افراد تمایل دارند که جنسیت فزرند خود را انتخاب نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به انتخاب جنسیت فرزند خود هستید میتوانید به مرکز باروری و ناباروری پیام مراجعه نمایید.

loading...
  • IUI

  • IVF

  • PGD

  • PRP

ناباروری به فراموشی سپرده خواهد شد !

ما علم روز دنیا را در اختیار گرفته ایم تا باروری را به ارمغان آوریم

با ما تماس بگیرید
loading...
loading...

به گزارش medicalxpress، یافته های این مطالعه نشان داده است که ویتامین D ممکن است نقشی محافظتی در بارداری داشته باشد. پیش از این مطالعات اندکی اشاره داشته اند که زنانی که قبل از لقاح آزمایشگاهی(IVF) دارای سطوح بالای ویتامین D بوده اند، نرخ موفقیت بارداری و زایمان بیشتری در مقایسه با زنان دچار نقصان ویتامین D بوده اند. در مطالعه ای محققین سعی داشتند داده های جمع آوری شده از اثرات آسپیرین روی بارداری و تولید مثل را ارزیابی کنند و دریابند که آیا مصرف روزانه دوز پایین آسپیرین(81 میلی گرم) می تواند مانع از سقط جنین در زنانی بشود که پیش از این نیز سابقه سقط داشته اند یا خیر. در این میان سطح ویتامین D خون نیز برای 1200 زن قبل از بارداری و در هفته هشتم بارداری تست شد. محققین تعیین کردند که سطح ویتامین D کمتر از 30 نانوگرم در هر میلی لیتر ناکافی است.

زنانی که قبل از بارداری سطح غلظت ویتامین D کافی داشتند، احتمال باردار شدن شان 10 درصد و احتمال تولد زنده فرزند برای شان 15 درصد بیش از زنانی بود که دچار کمبود ویتامین D بودند. در بین زنانی که باردار شدند، هر 10 نانوگرم در میلی لیتر افزایش ویتامین D قبل از بارداری، نرخ سقط جنین را در آن ها تا 12 درصد کاهش می دهد. سطح ویتامین D در هفته هشتم بارداری با سقط جنین ارتباطی نداشت. با وجود رسیدن به این داده ها، این که مصرف ویتامین D بوسیله مادران شانس باروری شان را افزایش و احتمال سقط جنین شان را کاهش می دهد به مطالعات بیشتری نیازمند است.