ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم خدمات تخصصی IVF ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD تعیین جنسیت با IUI و PGD
ذخیره سازی جنین، تخمک و اسپرم

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، جنین و یا تخمک دریافت شده از شما در بانک سلول مرکز ivf پیام تا هر زمان که بخواهید برای شما نگهداری خواهد شد. 

خدمات تخصصی IVF

IVF یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های درمان ناباروری است که، به کمک متخصصین مجرب و امکانات پیشرفته مرکز IVF پیام، با بالاترین کیفیت و بیشترین درصد بازده ارائه می گردد.

ژنتیک در خدمت خدمات باروری با PGD

همراه شدن تست های ژنتیکی با روش های باروری و ناباروری، امکان بررسی سلامت جنین و تعیین جنسیت دقیق جنین را ایجاد نموده است. خدمات PGD در مرکز باروری و ناباروری پیام

تعیین جنسیت با IUI و PGD

بسیاری از افراد تمایل دارند که جنسیت فزرند خود را انتخاب نمایند. در صورتی که شما هم علاقه مند به انتخاب جنسیت فرزند خود هستید میتوانید به مرکز باروری و ناباروری پیام مراجعه نمایید.

loading...
  • IUI

  • IVF

  • PGD

  • PRP

ناباروری به فراموشی سپرده خواهد شد !

ما علم روز دنیا را در اختیار گرفته ایم تا باروری را به ارمغان آوریم

با ما تماس بگیرید
loading...
loading...

تحقیقات نشان داده است که احتمال باروری در مردانی که دچار افسردگی هستند  پایین تر از افراد عادی است.

این تحقیق اطلاعات پژوهشی از 1600 زوج در معرض درمان ناباروری را در 6 کلینیک مختلف در آمریکا مورد بررسی قرار داده و فاکتور هایی مانند سن، مصرف سیگار و شرایط روحی روانی افرادی را که مورد درمان با IVF بودند مورد بررسی قرار داده است. 34 مرد در این تحقیق دچار افسردگی بودند که در این افراد 60 درصد کمتر از سایر افراد نرخ باروری مشاهده شد. 

در مقابل زنانی که دچار افسردگی بوده و داروهای ضد افسردگی مصرف نکرده بودند از نظر آماری تفاوتی با افراد عادی در باروری و تولد فرزند نداشتند اما زنانی که داروهای ضد افسردگی مصرف می کردند در معرض سقط جنین قرار داشتند. 

پژوهشگران اینگونه موضوع را توضیح می دهند که افسردگی در مردان می تواند مشکلاتی در در فرایند جنسی و مشکلات نعوذ و یا کاهش کیفیت اسپرم برای فرد ایجاد کند اما در این تحقیق در مورد تاثیر داروهای ضد افسردگی بر روی مردان مطالعه نشده است.

محققان بر این عقیده اند بررسی روابط بین افسردگی و ناباروری می تواند در تاثیر روانشناسی بر ناباروری و تصمیمات روانشناس در نحوه درمان فرد دچار ناباروری تاثیر گذار باشد.