تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار ابوذر، بیمارستان پیامبران، مرکز IVF   

 ۰۲۱۴۸۹۹۴۷۷۵

 

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه  از ساعت ۸ الی ۱۴ ، پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲


هزینه  IVF در مرکز شما چقدر است؟ آیا بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی روش IVF را تحت پوشش دارند ؟

هزینه پایه IVF در مرکز باروری و ناباروری پیام بدون احتساب دارو ها در حدود 4 ملیون تومان می باشد. البته این هزینه ممکن است در شرایط خاص تغییر کند. برای اطلاع از تعرفه های درمانی مختص به شما می توانید پس از هماهنگی با شماره های  48993203-44048720  برای مشاوره به مرکز مراجعه نمایید. در جواب بخش دوم سوال شما، متاسفانه بیمه های درمان عمومی خدمات IVF را تحت پوشش خود ندارند، اما بیمه های تکمیلی بخشی از هزینه های این درمان را پوشش می دهند.


آیا خدمات تعیین جنسیت در مرکز شما ارائه می شود؟

 تعیین جنسیت در مرکز باروری ناباروری پیام به دور روش IUI SEX و PGD انجام می شود. تفاوت IVF و ICSI چیه و کدوم روش بهتره؟   در روش میکرواینجکشن یا ICSI همه مراحل IVF مانند آن چیزی که در مقاله گفته شد انجام می شود اما با این تفاوت که انتقال اسپرم به درون تخمک به صورت خود به خودی نبوده و اسپرم مناسب توسط جنین شناس انتخاب شده و به طور اختصاصی با دستگاه پیشرفته میکرو اینجکشن وارد سلول تخمک می شود.


آیا امکان فریز جنین در مرکز شما وجود دارد؟ مزیت فریز جنین چیست ؟

فریز جنین در مرکز باروری ناباروری پیام در صورت تمایل فرد مراجعه کننده و برای استفاده همان فرد انجام می شود. شما می توانید جنین های فریز شده خود را تا هر زمانی که لازم بود نگه داشته و برای مراحل بعدی بارداری خود استفاده نمایید. با این کار بعد از یک بار تشکیل جنین امکان چند مرحله بارداری وجود دارد که بارداری دوم هزینه و سختی مراحل IVF را نداشته و شما تنها جنین حفظ شده قبلی خود را مورد استفاده قرار می دهید.